Apie mus

Libresse

XXI amžiuje puiku būti moterimi, tai geras metas siekti savo svajonių ir troškimų. Esame įsipareigoję padėti jums mėnesinių metu jaustis taip pat saugiai ir patikimai, kaip ir kitomis mėnesio dienomis.
 
Mūsų gaminių įkvėpėjos – moterys, dėvinčios skirtingus drabužius. Juk jaustis pasitikinčia savimi galite dėl puikiai pasiūtos suknelės, kvepalų, tinkamų akinių nuo saulės ar netgi džinsų – mažiausios detalės gali būti labai svarbios.
 
Norime, kad mūsų gaminiai būtų tarsi jūsų drabužiai, o ne vartojamos prekės – jie turi puikiai tikti, būti patogūs ir kokybiški.
 
Po daugelį metų vykusių pokalbių su jumis supratome, kad norite gyventi patogiai. Štai kodėl sukūrėme šią interneto svetainę – čia rasite patarimų, galėsite dalytis patirtimi, pasisemti naujovių.


SCA, mūsų pagrindinė įmonė

Libresse yra SCA prekės ženklas. SCA yra pasaulinė higienos ir popieriaus įmonė, kurianti ir gaminanti asmens higienos gaminius, servetėles, pakavimo sprendimus, spaudos popierių ir medienos gaminius. Prekiaujama maždaug 100 šalių. SCA priklauso daug žinomų prekės ženklų, įskaitant pasaulinius prekės ženklus Tena ir Tork. 2013 m. parduota už 93 mlrd. SEK (10,7 mlrd. eurų). SCA dirba apie 44 000 darbuotojų.

SCA, c/o Life

Skaitykite daugiau apie SCA

Laisvos darbo vietos SCA

 

Gaminių ekspozicija

Apie mūsų gaminius?

Siūlome daug įvairių gaminių, todėl kartais gali būti keblu susigaudyti tarp mūsų vartojamų pavadinimų. Arba kokį gaminį kada naudoti?! Jei trumpai – tai priklauso nuo jūsų amžiaus, išskyrų gausumo, konkrečių aplinkybių ir nuo esamo mėnesinių ciklo laiko. Pateikiame vadovą, kuris bus naudingas ieškant geriausios higieninės apsaugos

DUK apie gaminius

Higieninė apsauga tikrai nėra tokia sudėtinga, o kai suprasite ir išsiaiškinsite, kurie gaminiai jums tinka, viskas bus lengva kaip du kart du. Čia pateiksime mūsų atrinktus dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su įvairiais mūsų gaminiais.

 
 
 
 
 

Did you forget your password?!

No worries! Just submit your username or e-mail address and we'll send you your details.

Error, you must fill in username
Error, entered e-mail or username doesn't exist
New password is sent
 
 
 
 
 
 
Wait

Subscribe to our newsletter

Our newsletter is a great way of keeping track of updates on the site, offers, events and much more. Simply submit your e-mail and you'll never miss out on anything. Libresse-related!

The entered email is already on the newsletter list.
Your e-mail is now registered to our newsletter!
Invalid email address
Required field

Unsubscribe

 
 
 
 
 
 
Wait

Unsubscribe to our newsletter

Was it something we said or did? Please contact us, so we can make it up to you. We're gonna miss you! Oh well, you can always sign-up again if you change your mind.

Error. Have you entered the correct e-mail?
You are now unsubscribed!
Invalid email address
Required field
 
 
 
 
 

Hi! Your browser is kind of old!

Update to any of these new versions.

1.5
6.0
2.0
2.0
  • Firefox
  • Internet Explorer
  • Safari
  • Chrome
 
 
 
 
 

Thanks for your question!

We receive many questions to our expert. The expert will only answer questions not answered before.

 
 
 
 
 
 

Delete account

Your Libresse account is removed