Kasdieniai įklotai Libresse Extra Long

Kasdieniai įklotai Libresse Extra Long morning It won't make you run faster, but it's great for everyday use and sports.
 
Kasdieniai įklotai Libresse Extra Long
Produkto aprašymas
 •   sugėrimas
   

  sugėrimas

  Kad lengviau rastumėte tinkamiausią gaminį, ant kiekvienos Libresse pakuotės pateikta lašelių sistema, nuosekliai parodanti visų gaminių sugeriamumą! 6 lašeliai rodo nuo mažo iki itin didelio sugeriamumo. Mūsų higieninių paketų labai gerai sugeriantis pagrindas puikiai surenka skystį ir sulaiko jį paketo viduje. Pritaikytos prie kūno, itin gerai sugeriančios granulės padeda greitai pašalinti drėgmę nuo kūno.
   
 •   Ilgis 192 mm
 • Secure fit

  Secure fit

  SecureFit™ technologija užtikrina patogų judėjimą su mūsų gaminiais. Dėl unikalios formos pagrindo priekinė ir užpakalinė gaminio pusė puikiai priglunda ir laikosi reikiamoje vietoje, todėl apsaugo jus, nesvarbu, kaip aktyviai judate.

   
 •   Kvapo neutralizavimas

  Kvapo neutralizavimas

  Nemalonų kvapą gali sukelti bakterijos. Jei neleisite bakterijoms daugintis, nemalonaus kvapo sumažės. Libresse SAP yra itin gerai sugerianti medžiaga, kuri ne tik sugeria ir sulaiko didelį drėgmės kiekį, bet ir kovoja su nemaloniais kvapais. Sukurdama žemo pH aplinką (rūgščią), SAP trukdo bakterijoms daugintis ir neutralizuoja pagrindines dalis, kurios sukuria kvapą. Libresse gaminiai, kuriuose panaudota pačios gamtos chemija, silpnina kvapą, todėl galite jaustis natūraliai gaiviai ir pasitikėti savimi.
   
 • CurveFit

  CurveFit

  Dėl CurveFit™ technologijos gaminys prisitaiko prie jūsų kūno. Priekinė pusė yra platesnė, todėl nejuda, o vidurinė dalis yra lengva ir lanksti, todėl išlieka prigludusi,taigi jūs, nesvarbu, ką darote, visada jausitės patogiai.

   
 •   Kvėpuojanti apatinė medžiaga

  Kvėpuojanti apatinė medžiaga

  Mūsų apatinė medžiaga sudaryta iš plonos plastikinės plėvelės su mažomis poromis, kurios pašalina drėgmę ir šildo, neleisdamos prasiskverbti drėgmei. Ji papildyta kalcio karbonato ir plastikinės medžiagos mišiniu. Kai medžiaga išretėja, susiformuoja poros. Šios poros leidžia odai kvėpuoti.
  Siekiant sumažinti drėgmę ir šilumą labai svarbu, kad apatinė medžiaga būtų kvėpuojanti. Įklotai Bodyform su kvėpuojančia apatine medžiaga leidžia moteriai jaustis natūraliai.
   
 
Kasdieniai įklotai Libresse Extra Long

Unikalios formos, prie jūsų kūno formų prisitaikantys įklotai „Libresse Extra Long“. Įklotai patikimai laikosi vietoje, yra minkšti ir užtikrina visišką patogumą.

 • „CurveFit“ dizainas atkartoja jūsų kūno linijas.
 • Šiek tiek ilgesni įklotai geresnei apsaugai
 • Be kvapo
 • „ProSkin“ formulė – kasdieniai įklotai praleidžia orą 5 kartus geriau negu ankstesni kasdieniai „Libresse“ įklotai
 • Su pH subalansuotu pieno rūgšties ekstraktu

Panašūs gaminiai

Gaminių ekspozicija

Apie mūsų gaminius?

Siūlome daug įvairių gaminių, todėl kartais gali būti keblu susigaudyti tarp mūsų vartojamų pavadinimų. Arba kokį gaminį kada naudoti?! Jei trumpai – tai priklauso nuo jūsų amžiaus, išskyrų gausumo, konkrečių aplinkybių ir nuo esamo mėnesinių ciklo laiko. Pateikiame vadovą, kuris bus naudingas ieškant geriausios higieninės apsaugos

DUK apie gaminius

Higieninė apsauga tikrai nėra tokia sudėtinga, o kai suprasite ir išsiaiškinsite, kurie gaminiai jums tinka, viskas bus lengva kaip du kart du. Čia pateiksime mūsų atrinktus dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su įvairiais mūsų gaminiais.

 
 
 
 
 

Did you forget your password?!

No worries! Just submit your username or e-mail address and we'll send you your details.

Error, you must fill in username
Error, entered e-mail or username doesn't exist
New password is sent
 
 
 
 
 
 
Wait

Subscribe to our newsletter

Our newsletter is a great way of keeping track of updates on the site, offers, events and much more. Simply submit your e-mail and you'll never miss out on anything. Libresse-related!

The entered email is already on the newsletter list.
Your e-mail is now registered to our newsletter!
Invalid email address
Required field

Unsubscribe

 
 
 
 
 
 
Wait

Unsubscribe to our newsletter

Was it something we said or did? Please contact us, so we can make it up to you. We're gonna miss you! Oh well, you can always sign-up again if you change your mind.

Error. Have you entered the correct e-mail?
You are now unsubscribed!
Invalid email address
Required field
 
 
 
 
 

Hi! Your browser is kind of old!

Update to any of these new versions.

1.5
6.0
2.0
2.0
 • Firefox
 • Internet Explorer
 • Safari
 • Chrome
 
 
 
 
 

Thanks for your question!

We receive many questions to our expert. The expert will only answer questions not answered before.

 
 
 
 
 
 

Delete account

Your Libresse account is removed